SELECT YOUR LANGUAGE   PL | EN | DE | RU

Windery, beach flag

Windery to maszty przenośne znane również pod nazwami: Beach Flags, maszty plażowe czy skrzydła. Maszt Winder to doskonały sposób na skuteczną reklamę wizualną. Idealnie nadaje się na imprezy plenerowe, można go postawić praktycznie w każdym miejscu i o każdej porze. Nadają się do prezentacji firmy lub produktu.

Maszt ten może być eksponowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Z myślą o tych miejscach przygotowaliśmy różne podstawy sprawdzające się zgodnie ze swoim przeznczeniem.

Windery zbudowane są z aluminiowych anodowanych rur o długości 120cm każda. Firma Alumast posiada w swojej ofercie dwie wersje tych masztów przenośnych:

  • Winder Alu – w całości wykonany z profili aluminiowych łącznie z łukiem,
  • Winder Wing – zbudowany z profili aluminiowych, natomiast łuk wykonany jest z włókna szklanego.

Wymiary:

Wysokości - Winder Alu:

2m 3,1m 4,2m

Wysokości - Winder Wing:

2,8m 3,9m

... i więcej, na życzenie klienta!


Szybki kontakt

Jeśli chcą nam Państwo zadać pytanie, dowiedzieć się więcej na temat masztów, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza, a skontaktujemy się z Państwem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych, oraz na otrzymywanie informacji handlowych na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Hefal Alumast S.A z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Marklowickiej 30a, 44-300 Wodzisław Śląski.

© 2015 Copyright by Alumast S.A.
WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. Projekt i wykonanie Spozycjonowani.pl