SELECT YOUR LANGUAGE   PL | EN | DE | RU

O firmie

Firma Alumast S.A. istnieje na polskim rynku już ponad 15 lat. Przez ten czas stała czołowym producentem wytwarzającym kompozytowe, aluminiowe rozwiązania oświetleniowe i konstrukcyjne dla branży energetycznej, kolejowej, infrastruktury drogowej oraz reklamowej. Alumast to dziś nie tylko słupy kompozytowe, ale wciąż maszty flagowe, zarówno aluminiowe jak i kompozytowe, produkty eventowe oraz różnorodne systemy reklamowe. Spółka dominuje w zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych w tej branży. Dzięki automatyzacji procesu produkcyjnego Alumast S.A. konkuruje z międzynarodowymi firmami pod względem jakości i zakresu oferty asortymentowej. Azja i Europa, to kontynenty gdzie są widoczne produkty Alumastu. Tym, co wyróżnia nośniki reklamy jest m.in. materiał wykonania oraz oryginalny wygląd. Stosowane przez Spółkę aluminium charakteryzuje się podwyższonymi parametrami wytrzymałościowymi oraz sprężystością. Dbamy o trwałość oraz estetykę rur poprzez poddawanie materiału anodowaniu. Systemy reklamowe składają się z kilku segmentów co oznacza, że można je łatwo i szybko przenosić oraz montować. Dodatkową zaletą jest waga aluminium, które jest trzykrotnie lżejsze od stali. Alumast posiada w swojej ofercie różnorodne systemy reklamowe, wśród nich: ramy bannerowe i elewacyjne oraz systemy reklamy na słupie w kilku interesujących wersjach. Do systemów reklamowych zaliczamy również maszty przenośne a pośród nich: windery i beach flag, maszty z klikiem oraz maszty składane. Dodatkowo, klient ma do wyboru szereg akcesoriów, m.in.: zwieńczenie ozdobne do masztów flagowych, systemy mocowania linki, podstawy do masztów na stałe związane z gruntem i przenośne, akcesoria do masztów Exclusive, do ram bannerowych. Ostatnią grupę stanowią wydruki, gdzie znaleźć można takie pozycje jak: flagi, druk ekologiczny, banery reklamowe oraz tkaniny dekoracyjne. Spółka dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią produkty spełniały potrzeby najbardziej wymagającego klienta.

Nowatorskie rozwiązania i technologie Alumast zastrzegł w Polskim Urzędzie Patentowym. Firma stawia na ciągły rozwój i doskonalenie swoich produktów pod każdym względem. Maszty flagowe i systemy reklamowe cieszą się na rynku sporym powodzeniem i zainteresowaniem, a to dzięki jakości, dobrym cenom i krótkim terminom realizacji. Firma nie boi się wyzwań, do każdego zamówienia podchodzi profesjonalnie. Nośniki reklamy zostały docenione i nagrodzone Złotym Medalem podczas Międzynarodowych targów Artykułów i Usług Reklamowych EURO-REKLAMA w Poznaniu.

 

Spółka Alumast należy do Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa:

 

Szybki kontakt

Jeśli chcą nam Państwo zadać pytanie, dowiedzieć się więcej na temat masztów, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza, a skontaktujemy się z Państwem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych, oraz na otrzymywanie informacji handlowych na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Hefal Alumast S.A z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Marklowickiej 30a, 44-300 Wodzisław Śląski.

© 2015 Copyright by Alumast S.A.
WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. Projekt i wykonanie Spozycjonowani.pl