SELECT YOUR LANGUAGE   PL | EN | DE | RU

Flagi

Flagi oferowane przez ALUMAST S.A. wykonane są metodą sitodruku lub druku cyfrowego.

FLAGI W DRUKU CYFROWYM (min. rozmiar 100x200cm)

Druk cyfrowy to najprostsza i najszybsza metoda druku na tkaninie.

Druk metodą barwnej sublimacji daje możliwość realizacji najbardziej wyszukanych kolorystycznie projektów, do wydruku zdjęć na fladze włącznie dla realizacji już od jednej sztuki.

FLAGI W SITODRUKU

Sitodruk jest metodą nakładania kolejnych kolorów na flagę za pomocą specjalnie wykonanych matryc z siatki.

Ten sposób wydruku cechuje się wysoką jakością oraz trwałością. Jest najbardziej opłacalny dla większych ilości egzemplarzy.

Flaga jest znakiem rozpoznawczym, symbolem państwa, lub organizacji: politycznych, społecznych, kościelnych, sportowych. Aby flaga mogła dobrze spełniać swoje zadanie, jej produkcja musi odbywać się z uwzględnieniem warunków w jakich przyjdzie naszej fladze „pracować”. Przede wszystkim musi być odporna na czynniki atmosferyczne i światło, a zarazem jak najdłużej zachowywać swe właściwości lekkości i zwiewności.

W Alumast S.A. doskonale zdajemy sobie sprawę z konieczności uwzględnienia powyższych wymogów. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenia oferujemy flagi, które spełniają oczekiwania nie tylko estetyczne ale i wytrzymałościowe.

Flagi oferowane przez nas są wykonywane metodą sitodruku lub druku cyfrowego.

Flagi firmowe, czy też flagi reklamowe, stały się w obecnych czasach podstawowym środkiem promocji, używanym w ramach reklamy zewnętrznej. Źródło tej popularności leży w niepodważalnych zaletach flag:

  • możliwości ekspozycji dosłownie w każdym miejscu,
  • dostarczaniu szybkiej i czytelnej informacji o firmie (marce),
  • dodaniu prestiżu wynikającego z historycznego charakteru flagi,
  • element ruchu, który pomaga zauważyć flagę na tle statycznego otoczenia oraz innych reklam.

 


Szybki kontakt

Jeśli chcą nam Państwo zadać pytanie, dowiedzieć się więcej na temat masztów, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza, a skontaktujemy się z Państwem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych, oraz na otrzymywanie informacji handlowych na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Hefal Alumast S.A z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Marklowickiej 30a, 44-300 Wodzisław Śląski.

© 2015 Copyright by Alumast S.A.
WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. Projekt i wykonanie Spozycjonowani.pl